Wygraj nagrody na portalu praca

Staje się już prawie regułą, że porządne portale organizują konkursy i fundują nagrody do wygrania. Nie tylko już typowe serwisy konkursowe, ale także portale o zupełnie innych branżach. Nie inaczej działają strony oferujące pracę. MOżna nawet zauważyć, że oni mocniej niż inni kładą na to nacisk i co trochę widać w internecie banery zatytułowane wygraj nagrody na portalu praca.

Ciekawe jaki wpływ na spadek bezrobocia maja takie portale praca oraz jak pomagają bezrobotnym oraz przedciębiorcom ich konkursy i hasła wygraj nagrody? Ostatnie wskaźniki pokazują, że Polska jako jedyny kraj w europie zanotowała w ostatnim miesiącu spadek bezrobocia. Co prawda niewielki, ale podczas kryzysu każdy nawet najmniejszy sukces powinien cieszyć podwójnie. Pisze tutaj ponieważ też głęboko rozmyślam żeby zrobić taki konkurs u mnie.

W moich zasobach lezy od dawna trochę zapomniany juz serwis praca i chyba przyszedł czas żeby go troszkę odświeżyć. Są tam już tysiące ogłoszeń i będzie ich jeszcze więcej przybywało z tygodnia na tydzień bo mamy znaczący skok strony w górę w wyszukiwarkach oraz rankingach internetowych. Praca (Praca.duno.pl) jest bardzo ważna i dlatego też zrobiłem ten portal. Nie chodzi juz nawet o wpływy z reklam, ale także o to, aby pomagać innym znaleźc pracę i żeby tam były zawsze aktualne i sprawdzone oferty pracy.

Dodaj komentarz