Konkurs na blog motoryzacyjny

Konkursy na najlepszego bloga, bloga tygodnia, miesiąca itp. nie są niczym nowym w wirtualnej rzeczywistości. Jest ich po prostu od groma. Dlatego postanowiliśmy zorganizować serię konkursów na blogi tematyczne. Pierwszą tematyką konkursową jest motoryzacja. W przyszłości będą pojawiać się też inne tematyki.

Na razie zgłosili się autorzy tylko dwóch blogów. Także chętnych zapraszamy.

Pierwszy blog to suportowy blog firmy sprzedającej tanie opony używane Poradniki Zgora – opony w Warszawie, która sprzedaje opony w stolicy. Podobno utworzony został specjalnie na potrzeb konkursy na nowej zakupionej regionalnej subdomenie extra-opony.warszawa.pl, gdzie pracownik firmy opisuje między innymi produkty oferowane przez firmę, pisze także  jakie obecnie promocje można znaleźć w sklepie firmy “Extra Opony z Warszawy”. Prezentowane są też newsy oraz nowości, które pojawiają się w sklepie należącym do firmy “Extra Opony”. Oczywiście publikowane są tam głównie informacje o samej firmie “Extra Opony”, bo jest to blog komercyjny  – reklamowy, ale nie zabraknie również porad dotyczących wyboru opon i kupowania opon, których udzielają specjaliści firmy Extra Opony.

Drugi blog ma podobny charakter jest to blog firmy Indu oferującej uchwyty samochodowe. Również został utworzony na subdomenie – tym razem sklepu: uchwyty-samochodowe.indu.pl. Jest to także blog promocyjny gdzie głównie prezentowane są uchwyty samochodowe i inne produkty sprzedawane przez firmę Indu. Ogólnie firma sprzedaje także akcesoria gsm, uchwyty do gps i telefonów, ale podstawę jej oferty na dzień dzisiejszy są uchwyty samochodowe. Firma za pośrednictwem bloga chce dotrzeć do nowych klientów, którzy chcą zakupić dobre uchwyty samochodowe i poszukują ich w internecie.

Zatem zarówno blog firmy “Extra Opony z Warszawy” jak i blog firmy Indu to typowe blogi promocyjne. Mamy nadzieję, że zgłoszą się również niekomercyjni, hobbystyczni autorzy blogów motoryzacyjnych.

Źródła: https://tokefem.jimdo.com/

Dodaj komentarz