Konkurs na blog motoryzacyjny

Konkursy na najlepszego bloga, bloga tygodnia, miesiąca itp. nie są niczym nowym w wirtualnej rzeczywistości. Jest ich po prostu od groma. Dlatego postanowiliśmy zorganizować serię konkursów na blogi tematyczne. Pierwszą tematyką konkursową jest motoryzacja. W przyszłości będą pojawiać się też inne tematyki.

Na razie zgłosili się autorzy tylko dwóch blogów. Także chętnych zapraszamy.

Pierwszy blog to suportowy blog firmy sprzedającej tanie opony używane Poradniki Zgora – opony w Warszawie, która sprzedaje opony w stolicy. Podobno utworzony został specjalnie na potrzeb konkursy na nowej zakupionej regionalnej subdomenie extra-opony.warszawa.pl, gdzie pracownik firmy opisuje między innymi produkty oferowane przez firmę, pisze także  jakie obecnie promocje można znaleźć w sklepie firmy “Extra Opony z Warszawy”. Prezentowane są też newsy oraz nowości, które pojawiają się w sklepie należącym do firmy “Extra Opony”. Oczywiście publikowane są tam głównie informacje o samej firmie “Extra Opony”, bo jest to blog komercyjny  – reklamowy, ale nie zabraknie również porad dotyczących wyboru opon i kupowania opon, których udzielają specjaliści firmy Extra Opony.

Drugi blog ma podobny charakter jest to blog firmy Indu oferującej uchwyty samochodowe. Również został utworzony na subdomenie – tym razem sklepu: uchwyty-samochodowe.indu.pl. Jest to także blog promocyjny gdzie głównie prezentowane są uchwyty samochodowe i inne produkty sprzedawane przez firmę Indu. Ogólnie firma sprzedaje także akcesoria gsm, uchwyty do gps i telefonów, ale podstawę jej oferty na dzień dzisiejszy są uchwyty samochodowe. Firma za pośrednictwem bloga chce dotrzeć do nowych klientów, którzy chcą zakupić dobre uchwyty samochodowe i poszukują ich w internecie.

Zatem zarówno blog firmy “Extra Opony z Warszawy” jak i blog firmy Indu to typowe blogi promocyjne. Mamy nadzieję, że zgłoszą się również niekomercyjni, hobbystyczni autorzy blogów motoryzacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge