Telewizja internetowa funduje nagrody i prezenty

Widzę, że coraz gęściej i ciaśniej robi się w rankingach stron na których jest telewizja internetowa. Największe portale zaczynają powaznie inwestować pieniądzę w ta branżę i tworzyć wirtualne media. Telewizja w internecie rzeczywiście ma przyszłośc i może odebrac oglądalnośc tradycyjnej telewizji.

Dlatego niejedna telewizja internetowa (Teleklub.pl) coraz cześciej funduje nagrody i prezenty. Sądzę, że to bardzo ciekawe i atrakcyjne dla widzów rozwiązanie. Jakoś trzeba przeciez tego widza przyciągnąć i odebrac zwykłej telewizji. Ja wiem, że takie próby już powstają i idzie na to dużo pieniędzy jednak nie ma jeszcze na dzień dzisiejszy jakiś większych korzyści z tego tytułu. Mam tez w zanadrzu swój kanał i czasami o nim wspominam żeby nie został zapomniany jednak nie inwestuje w niego żadnych pieniędzy. Nawet nie mam tam czasu na żadne konkursy lub nagrody i prezenty.

Moja telewizja internetowa to produkt typowo na sprzedaż i dlatego tylko delikatnie dbam o nią. Wiem, że to fajna marka się robi i któregoś dnia ktos może chcieć mi za to sporo kasy zapłacić. Telewizja internetowa to nie taka prosta i łatwa sprawa. CIęzko jest się przebić w rankingach i wyszukiwarkach. Dlatego ja to robię spokojnie i bez szaleństw. Udało mi się już zaistnieć w pierwszej piątce w tej branży i teraz kwestia tego żeby nie spaść i się tam utrzymać.

Dodaj komentarz