Tanie konto rapidshare w nagrodę na prezenty

Był pochmurny mglisty dzień, jeden z takich gdzie nic się nie chce robić. Młoda kobieta ubrana w ciemny przeciw deszczowy płaszcz z parasolem rozpostartym nad głową szła starym miastem. Widać było, że się jej nie spieszy-mimo brzydkiej pogody szła powoli nie starając się nawet omijać kałuż. Przystanęła przed kinem. Był tam taki plakat reklamujący tanie konto rapidshare w nagrodę na prezenty.

Fotosy reklamujące rożne filmy przykuły jej uwagę, z zaciekawieniem zaczęła je oglądać. Weszła do holu budynku, w oddali leciała muzyka widocznie kończył się jakiś seans filmowy. Pewnie zastanawiała się czy kupić sobie to tanie konto rapidshare w nagrodę. Podeszła do okienka gdzie dość pokaźnych rozmiarów kobieta sprzedawała bilety. Kupiła jeden na seans, który miał się rozpocząć za pół godziny. Bileter w uniformie z sumiastymi wąsami przedarł jej bilet podał broszurkę, następnie wpuścił do pomieszczenia gdzie oczekiwali na otwarcie. W sali obok-w sklepiku, dziewczyna kupiła sobie popcorn, cole i jakąś drobną przekąskę. Usiadła sobie z jedzeniem na skórzanej kanapie i zainteresowała się ulotką, którą wręczył jej bileter.

Nie była to ulotka a raczej recenzja z forum o najnowszych filmach (Wrzucanie.pl), na który właśnie się wybierała, krytyk wypowiadał się na temat gry aktorów, były nawet pochlebne. Dziewczyna pomyślała sobie ze warto będzie obejrzeć ten film. Rozległ się dzwonek i sala została otwarta. Nie myślałą już o tym plakacie reklamującym tanie konto rapidshare.

Dodaj komentarz