Sport, konkursy i nagrody

Na czym najlepiej zbierać podpisy po finałach rozgrywek o Puchar Anglii? Oczywiście jeśli kochamy sport, konkursy i nagrody. Na kalendarzu z reprezentantami ligi angielskiej. Gwarantujemy sobie wówczas cały rok w towarzystwie przystojnych, uzdolnionych i niezwykle wysportowanych mężczyzn. Jak jednak zdobyć wszystkie podpisy? Najlepszym sposobem byłoby spotkanie się z zawodnikami po meczu.

Liga angielska na żywo, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. A sportowcy nie zawsze są na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Fani z całego świata przyjeżdżają na rozgrywki, więc niewielki jest procent szans zebrania podpisów i to dwunastu zawodników. Taki już jest ten sport , że przyciąga setki tysięcy na stadiony i miliony przed telewizory. Szkoda, bo pomysł na rok z piłką nożną na ścianie, to całkiem miły pomysł. Szkoda, że trudny do zrealizowania. Ale z drugiej strony, czy te podpisy są aż tak ważne? I do tego pytanie, którą drużynę wybrać? A może dwunastu konkurujących z sobą zawodników? Ech.

Za wiele zamieszania, a ja tak kocham ten sport i chciałbym mieć coś od każdego zawodnika. Lepszym pomysłem będzie zawieszenie na ścianie kalendarza o innej tematyce w towarzystwie plakatów z ulubionymi sportowcami. Czekam aż mój syn będzie większy to zapisze go na treningi piłki nożnej. W końcu musi uprawiać jakiś sport, a skoro ja lubię piłkę to może i on pokocha ją tam mocno, że coś zdziała i będzie kiedyś sławny.

Dodaj komentarz