Robert Kubica zbiera cenne nagrody

Nasz najbardziej znany aktualnie kierowca samochodowy to bezsprzecznie Robert Kubica. Nie da się ukryć, że formuła 1 to królowa wśród sportów motorowych i ma największą oglądalność w tej kategorii. Od jakiegoś czasu nasz rodak Robert Kubica ściga sie na torach F1 i zbiera cenne nagrody.

Ja kibicuję Robertowi od samego początku i cieszę się ogromnie, że ma on rzeczywiście talent. Pomimo tego, że jeździ w tym sezonie bardzo słabym bolidem i wiecznie są z nim jakieś problemy to Robert Kubica się nie poddaje i zawsze walczy do samego końca. Ten sezon jest dla niego wyjątkowo pechowy, a bolid nie jest tak przygotowany jakby można sobie tego było życzyć. Wiecznie coś mu się tam psuje albo nie chce się dobrze trzymać drogi.

Przez pierwsze wyścigi były non stop problemy ze sprzęgłem na starcie. Potem dochodziły problemy z hamulcami, a w międzyczasie cały czas nie wyeliminowane kłopoty z balansem pojazdu na zakrętach. Kompletnie nieudane próby z systemem kers. Teraz, gdy wydawało się, że te detale zostały dopracowane i bolid zaczął się przyzwoicie prowadzić to okazało się, że nie ma on mocy i wyraźnie odstaje od aut jakimi dysponują zarówno konkurenci jak i kolega z zespołu. Trzymajmy kciuki za polaka bo Robert Kubica (Autole.pl) jest bardzo młody i na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Dodaj komentarz