Prezenty i gadżety na forum cs

Każde dobre i szanujące się forum cs musi mieć dla swoich uzytkowników prezenty i gadżety. Domagają się ich zarówno stali bywalcy jak i nowi użytkownicy. Ludzie stają się już coraz bardziej wybredni i nie chcą udzielać się na forach gdzie nie ma nic w zamian.

Dla przykładu ludziom z forum z darmowymi serwerami cs (Gierman.pl) nie wystarcza już możliwośc grania w swoją ulubiona grę Counter Strike tylko chcą jeszcze nagrody. Najbardziej to by chcieli wygrywać kasę lub doładowania telefonów. Są tez tacy którym marzą się samochody, ale to juz naprawdę marzyciele. Niech lepiej poprawiają swoje wyniki w cs bo tacy to często właśnie są najsłabsi i tylko zanizają nam statystyki.

Myślę nawet żeby wprowadzić trudniejsze kryteria gry na naszym serwerze cs bo leszcze nie są nam do niczego potrzebni. Robią tylko sztuczny tłum i nic od siebie nie wnoszą. Dlatego nie ma też co wydawać pieniądze na prezenty i gadżety na forum cs dla takich osób. Jeśli juz to trzeba umieć wyłowić tych, którzy naprawde tam coś wnoszą i budują społecznośc graczy w cs. Forum musi żyć i właśnie nagradzac trzeba tych, którzy forum cs ożywiają i dbają aby było zawsze aktualne i atrakcyjne dla userów.

1 thought on “Prezenty i gadżety na forum cs”

  1. Pingback: Fenomen Counter Strike | Sto informacji na dobę.

Dodaj komentarz