Pożyczki pozabankowe social lending

W czasach kiedy to zdecydowana większość społeczeństwa zadłuża się, by móc pozwolić sobie na jakieś przyjemności, oszczędności okazać mogą się na wagę złota.

Trudno jest oczywiście odmawiać sobie jakichś przyjemności, jednakże postępowanie takie powinno być przez nas traktowane jako „odmowa czasowa”. Mam tutaj na myśli fakt, że posiadając wolną gotówkę powinniśmy ją dobrze zainwestować, by móc ją po prostu pomnożyć. Dla osób nie chcących ryzykować, lub nie będących jeszcze zdecydowanych co do konkretnej formy, lokata okazać może się doskonałym wyjściem z tejże sytuacji.

Co prawda osiągnięty w ten sposób zysk nie będzie zbyt duży, jednak będzie to zdecydowanie więcej, aniżeli w sytuacji gdybyśmy to zostawili pieniądze na naszym rachunku oszczędnościowym w banku. Dla osób lubiących ryzyko istnieje portal, za pomocą którego udzielane są pożyczki pozabankowe social lending (Gold-factory.net) innym jego użytkownikom. Na wstępie pragnę podkreślić, że praktyka taka jest w stu procentach legalna, jak i w zdecydowanej większości przypadków bezpieczna. Tak udzielona pożyczka gotówkowa ma oczywiście wszelkie konsekwencje prawne dla osoby, która to po nią sięga. My zaś z każdą kolejną spłacaną ratą cieszyć możemy się narzuconymi przez nas odsetkami.

Dodaj komentarz