Piłka angielska i konkursy

Gwiazdy futbolu! Nie jedna kobieta marzy o tym, by spędzić resztę życia  u boku wysportowanego, znanego i szalenie przystojnego piłkarza. Innym dziewczynom lub kobietom marzy sie też Piłka angielska i konkursy. 

Do tych  pożądanych, rozpoznawanych i wielbionych, wzdychamy oglądając ligę  angielską w tv. Piękni mężczyźni, piękne ciała, no i niestety, równie  piękne kobiety im towarzyszące. Rodzimy rynek futbolowy, polska piłka, nie dostarcza nam tak wielu wrażeń jak piłka angielska. Mogła by, ale kolorowe pisma nie promują naszych piłkarzy. Dlatego pozostaje nam,  zachwycać się nimi – angielskimi piłkarzami. Kręci nas bardzo mocno piłka angielska i konkursy.

Niech nasi kochani mężczyźni nie mówią zatem, że się piłką nie interesujemy. Bo się interesujemy. I choć całego składu drużyny nie podamy, to z pewnością opiszemy biografię naszych ulubieńców. No i karierę zawodową  towarzyszących im modelek też. Nie straszne nam Premiership. Nie straszne nam żadne zawody piłkarskie. Wbrew pozorom, stanowimy najwierniejszą grupę kibiców, bo cóż z tego, że zawodnik X właśnie się ożenił, spodziewa się czwartego dziecka, czy też przyznał się do  kolejnego romansu? Przecież jest taki uroczy. Tak pięknie się uśmiecha. I jak kopie!

Dodaj komentarz