Archive for the ‘pieniądze’ Category

Autokredyt w banku producenckim

Saturday, September 22nd, 2012

Decydując się na kupno nowego bądź względnie nowego samochodu (takiego do 3 lat) na kredyt, weźmy koniecznie pod uwagę ofertę tak zwanych banków producenckich.

Zabezpieczenia autokredytu – depozyt karty pojazdu

Tuesday, September 4th, 2012

Kredyt samochodowy jest zabezpieczany na różne sposoby. Jakiego rodzaju zabezpieczenia zostaną zastosowane, zależy to już tylko i wyłącznie od banku oraz od prowadzonej przez niego polityki.

Kupić czy nie kupić?- dylematy XXI wieku

Monday, June 4th, 2012

Bardzo często zadajemy sobie pytanie czy coś kupić czy może z tego zrezygnować. Niestety w obecnych czasach nie jest łatwo zaoszczędzić jakieś pieniądze, a ceny ciągle rosną.

Pożyczka bez zdolności kredytowej

Thursday, May 10th, 2012

Zdolność kredytowa jest niezbędnym warunkiem uzyskania w banku kredytu. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak też i instytucjonalnych. Banki przestrzegają w tym zakresie pewnych procedur i kurczowo się ich trzymają.

Wady bycia przedsiębiorcą

Wednesday, April 25th, 2012

Czy osobom prowadzącym działalność gospodarczą warto zazdrościć? Z całą pewnością wymienić można szereg rzeczy przemawiających jak najbardziej na ich korzyść. Nie mniej jednak nie wolno zapominać też i o tym, że bycie przedsiębiorcą ma wiele negatywnych stron.