Pożyczki prywatne

Czy można jakoś ułatwić życie wszystkim kredytobiorcom? No, może nie wszystkim kredytobiorcom, ale przynajmniej tym, którzy chcieliby uzyskać kredyty gotówkowe lub pożyczki prywatne. Banki w końcu wyszły naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów i zaczęły swoją ofertę finansową wzbogacać o kredyty przez internet.

Aby uzyskać kredyt lub pożyczki prywatne bez bik na forum (Nasze-kredyty.pl) przez internet nie trzeba osobiście fatygować się do któregoś z bankowych oddziałów, ale wystarczy wejść na stronę internetowa konkretnego banku, wypełnić formularz kredytowy, który tam znajdziemy, a następnie odesłać go drogą mailową do banku. Kolejne etapy formalności są już załatwiane drogą korespondencyjną, w tym podpisanie umowy kredytowej, a zatem możliwe jest otrzymanie kredytu bez wychodzenia z domu, co jeszcze wielkim ułatwieniem dla zapracowanych, chorych czy niepełnosprawnych fizycznie osób. Najłatwiej jest utrzymać kredyt przez internet we własnym banku, czyli w takim, w którym prowadzimy od lat rachunek bieżący.
Ponadto osoby, które w przeszłości spłacały już terminowo inne kredyty mają ułatwione zadanie i szybciej zostanie im przyznany kredyt przez internet.
Uzyskanie kredytu przez Internet w obcym banku jest już nieco trudniejsze, a dodatkowo jeśli  klient nie wzbudza dostatecznego zaufania banku, zostają mu zaproponowane mniej korzystne warunki z podwyższoną marżą.
Ale jeszcze jedną zaletą, jakie dają kredyty przez internet jest czas oczekiwania na odpowiedź, ponieważ w niektórych bankach rozpatrywanie wniosku o przyznanie kredytu, szczególnie jeśli opiewa na niewielką kwotę, trwa zaledwie piętnaście minut.

Dodaj komentarz