Kredyty i gratisy oferowane w banku

Walka o klienta w różnych sektorach gospodarki jest w dzisiejszych czasach na porządku dziennym. W tej sytuacji spotykamy się z różnego rodzaju działaniami mającymi na celu przekonanie nas do skorzystania z usług jakiejś konkretnej firmy.

Spójrzmy na opisane w tytule tegoż artykułu banki. Bardzo często osoby ubiegające się w nich o kredyt liczyć mogą na – przykładowo – trzymiesięczne odroczenie wpłaty. Nie ukrywam, że jest to ciekawa opcja, jednakże patrząc na to z innej perspektywy – przecież zaciągnięte zobowiązanie i tak będziemy musieli spłacić, a znając życie w czasie tych trzech miesięcy oprocentowanie naliczane jest w normalny sposób. Kolejnym sposobem jest karta kredytowa dodawana do udzielanych kredytów.

W tej sytuacji polecałbym dokładnie przeczytać podpisywaną umowę. Pamiętam, że kiedyś sam otrzymałem taką kartę. Sprawa niby i ciekawa, jednakże dwadzieścia pięć złotych potrącane co roku przy okazji spłacanej raty nie wyglądało już tak kolorowo. Wreszcie z przymrużeniem oka patrzyłbym na banki, których głównym hasłem są najtańsze kredyty na zakupy i dowolny cel (Kredytybezbik.blogx.pl). W takiej sytuacji szczególnie dobrze zalecałbym wczytanie się w treść umowy, gdyż lubią być tam poukrywane różnego rodzaju kruczki prawne.

Dodaj komentarz