Archive for the ‘Konkursy’ Category

Naprawa hamulców, wymiana klocków hamulcowych w Szczecinie

Wednesday, January 10th, 2018

Nie każdego stać na kupno samochodu. Wielu jednak marzy o własnych czterech kółkach. Banki często udzielają kredytów samochodowych.

Cenne nagrody na forum ciąża

Sunday, March 30th, 2014

Chciałbym poruszyć temat stoczni szczecińskiej. Jak wiadomo wszystkim stocznia która istnieje jako społka akcyjna od roku 1991 przez rade ministrów została spinana na straty i wszyscy stoczniowcy z przerażeniem wyczekiwali dnia kiedy ogłoszą upadłość stoczni. Nic nie było by dziwnego, gdyby nie to że stocznia szczecińska jako jedna z nielicznych jest dochodowa.

Kredyty samochodowe – informacje ogólne

Saturday, September 22nd, 2012

Do najbardziej popularnych sposobów sfinansowania zakupu wymarzonego auta należy kredyt samochodowy. Obecnie taki produkt można znaleźć w ofercie bardzo wielu banków komercyjnych,

Konkurs na blog motoryzacyjny

Saturday, September 22nd, 2012

Konkurs dotyczy wybranej tematyki blogów, w tym miesiącu będzie to motoryzacja, ale przewidujemy również inne konkursy tego typu na blog z konkretnej tematyki,

Konkursy internetowe – jak działają ?

Thursday, January 26th, 2012

Uważny obserwator aktywnie korzystający z internetu bez problemu może zaobserwować pewną, nową tendencję jaka pojawiła się w internecie. Jak grzyby po deszczu zaczęły się pojawiać witryny oferujące loterie.