Konkursy sms na portalu wow

W końcu usało nam się scalić kilka różnych for o tematyce world of warcraft w jedno , wielkie i prężne forum wow. Wszystko jest teraz na nowym można rzec silniku i powinno to wyjść za kilka miesięcy mocno na dobre dla całego projektu wow. Do tego planujemy całkiem nowe akcje promocyjne i prezenty dla nowych fraczy. Dla najwytrwalszych będą konkursy sms na portalu wow.

Od wielu, wielu lat gram w swoim domku w wow i uwielbiam wszystkie wydania i edycje tej gry. Mógłbym tak bez końca wymieniać zalety tej super gry i wysławiać pod niebiosa jaka to świetna rozrywka, ale nie będę tego robił bo każdy kto chcociaż raz zagra na naszym serwerze wow to od razu zrozumie co mam na myśli. Chcemy jednak mocniej i szybciej położyć nacisk na promocję i dlatego będą tam nagrody i prezenty dla najwierniejszych graczy.

Są już w przygotowaniu specjalne konkursy sms dla forum wow i dzięki temu będzie to ogromny i popularny portal promujący serwery gier. Lubię patrzeć jak rozwijają się po kolei moje inne serwisy i autorskie projekty, dzięki którym zarabiam pieniądze. Podoba mi się coraz bardziej taka praca bo mogę pracowac kiedy tylko mam ochotę i nie musze już wstawać rano i gonić do biura lub jakiegoś innego miejsca pracy. Czasem też sam zagram sobie w wow (Forumwow.net), ale to tylko tak żeby sprawdzić , że w szystko jest w porządku i działa jak należy.

Dodaj komentarz