Konkursy sms na portalu kozaczek

Zastanawiam się czemu tak mało jest konkursó na portalach z plotkami. Przecież to znakomite miejsce do organizowania tego rodzaju gier i zabaw. Tam głównie wchodzą ludzie rządni taniej rozrywki i szukają wrażeń w postaci wiadomości o swoich idolach.

Przecież jakby zrobić super konkursy sms na portalu takim jak strona internetowa kozaczek z plotkami (Freebies.com.pl) to na pewno grało by tam tysiące ludzi każdego dnia. Przeciez taki kozaczek to portal przeogromny i ma potworne grono swoich fanów, którzy odwiedzją go co kilka godzin regularnie. Kozaczek to nonstop nowe plotki i informacje z życia gwiazd. Ja tam osobiśćie nie zaglądam, ale wiem, że mają strasznie wejścia na stronę. Dziennie odwiedza ten serwis spokojnie kilkadziesiąt użytkowników tak zwanych unikalnych.

Dlatego powinni robić dla nich jakies świetne konkursy żeby czytelnicy byli jeszcze bardziej zadowoleni z tego co znajduje się na portalu kozaczek. Oni mają szansę stac się nawet więksi niż pudelek lub plotek bo ich strona jest według mnie najładniejsza. Nie będe tu juz więcej słodził i kończę, ale jak macie ochotę to sprawdzcie sami i przekonacie się, że mówiłem tutaj prawdę i nic , a nic nie przesadzam. Znam się na portalach i potrafię ocenić, który może byc lub juz jest hitem

Dodaj komentarz