Konkursy sms na muzykę mp3

Najwięcej konkursów jest teraz chyba organizowanych przez operatorów komórkowych i dostępnych przez wiadomości sms. W każdej chwili przychodzi nam na telefony masa wiadomości i oferują nawet konkursy na muzykę mp3. Takie coś to jeszcze nie wkurza, ale oferty na laski przez telefon to już gruba przesada. Ja w każdym razie skupię się na myztce mp3 i poszukam gdzie są najlepsze konkursy w tym temacie.

Nie mogę narazie znaleźć gdzie jest taki naprawde atrakcyjny konkurs bo wszystkie, które do tej pory widziałem to takie pseudo konkursy i nie ma nic ciekawego do wygrania. Nagrody to po prostu lepsze rangi na forum lub w jakimś portalu muzycznym. Ja bym chciał żeby moje mp3 mogł o wygrac coś więcej. Nęcą mnie duże nagrody za dobre mp3. Szukam gdzie jest pierwszy i wiarygodny konkurs bo uważam się za prawdziwego giganta w dziedzinie mp3 o wiem, że mogę zostac zauważony i doceniony przez znawców i producentó, którzy mają pieniądze na to , aby promować moje utwory. W sumie mam już kilka setek mp3 (Musiconline.com.pl) własnej produkcji i wiem, żę z tego można wybrac naprawdę coś porządnego do wypromowania.

Póki co cały czas nagrywam nowe ścieżki i buduję biblioteki dźwięków i pomysłów. Można by z tego nagłośnić niejeden film lub reklamę, ale ja wymagam od siebie czegoś więcej i nie chcę schodzić poniżej pewnego poziomu. Moje mp3 podbiją kiedyś świat i wygrają wszystkie możliwe konkursy polskie i światowe. Chcę być tak sławny jak na przykłąd grupa east clubbers i mieć takie same rzesze fanów oraz co najważniejsze fanek, bo to dla nich głównie się tworzy muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge