Konkursy sms na muzykę mp3

Najwięcej konkursów jest teraz chyba organizowanych przez operatorów komórkowych i dostępnych przez wiadomości sms. W każdej chwili przychodzi nam na telefony masa wiadomości i oferują nawet konkursy na muzykę mp3. Takie coś to jeszcze nie wkurza, ale oferty na laski przez telefon to już gruba przesada. Ja w każdym razie skupię się na myztce mp3 i poszukam gdzie są najlepsze konkursy w tym temacie.

Nie mogę narazie znaleźć gdzie jest taki naprawde atrakcyjny konkurs bo wszystkie, które do tej pory widziałem to takie pseudo konkursy i nie ma nic ciekawego do wygrania. Nagrody to po prostu lepsze rangi na forum lub w jakimś portalu muzycznym. Ja bym chciał żeby moje mp3 mogł o wygrac coś więcej. Nęcą mnie duże nagrody za dobre mp3. Szukam gdzie jest pierwszy i wiarygodny konkurs bo uważam się za prawdziwego giganta w dziedzinie mp3 o wiem, że mogę zostac zauważony i doceniony przez znawców i producentó, którzy mają pieniądze na to , aby promować moje utwory. W sumie mam już kilka setek mp3 (Musiconline.com.pl) własnej produkcji i wiem, żę z tego można wybrac naprawdę coś porządnego do wypromowania.

Póki co cały czas nagrywam nowe ścieżki i buduję biblioteki dźwięków i pomysłów. Można by z tego nagłośnić niejeden film lub reklamę, ale ja wymagam od siebie czegoś więcej i nie chcę schodzić poniżej pewnego poziomu. Moje mp3 podbiją kiedyś świat i wygrają wszystkie możliwe konkursy polskie i światowe. Chcę być tak sławny jak na przykłąd grupa east clubbers i mieć takie same rzesze fanów oraz co najważniejsze fanek, bo to dla nich głównie się tworzy muzykę.

Dodaj komentarz