Konkursy sms na forum mp3

Bardzo chciałam, żeby muzyka na moim ślubie była dobrze udana. Zależało mi na tym, aby mogli się przy niej bawić wszyscy, niezależnie od wieku. Wiedziałam, że ludzie będą bardzo różni i dlatego szukałam piosenek przeglądając konkursy sms na forum mp3. Znajdą się tam moi znajomi, którzy bawią się przy muzyce klubowej i moje ciotki, które uwielbiają muzykę biesiadną. Dlatego też zaraz po zarezerwowaniu sali na wesele zaczęłam kolekcjonować odpowiednią muzykę.

Zajęło mi to dość sporo czasu. U zaprzyjaźnionego kamerzysty oglądałam filmy z innych ślubów, żeby zobaczyć, co najczęściej grają orkiestry. Słuchałam także różne mp3 na forum muzycznym, które organizuje konkursy. Chciałam znaleźć zespół, który zagra i zaśpiewa tak, że moi goście będę rwali się do tańców i zabawy. Po sporządzeniu listy utworów postanowiłam poszukać odpowiedniej kapeli. Granicą była cena. Wiedziałam do jakiej kwoty muszę kogoś znaleźć.

Pech chciał, że zespół, który mi się spodobał, był powyżej tej kwoty. Chciałam z nimi negocjować, ale niestety usłyszałam, że za proponowaną cenę mogę sobie wynająć dj, który puści mi muzykę z mp3. Zrobiło mi się przykro, że ktoś mnie tak potraktował, ale od razy przypomniałam sobie o koleżance ze studiów, która pięknie śpiewała i miała swój mały zespół. Może ona zagra na moim ślubie?

Dodaj komentarz