Konkursy sms na filmiki

Filmiki kręcone telefonami komórkowymi coraz bardziej wkomponowują się w krajobraz róznych festiwali filmowych i imprez kulturalnych. Teraz są ogłaszane kon kursy sms nie tylko na najlepsze profesjonalne filmy, ale także na amatorskie filmiki.

Wiem, że są tam nawet ciekawe nagrody do wygrania dla tych, którzy potrafią kręcić najciekawsze filmiki swoja komórką. Mi pasuje taka rywalizacja bo mam świetną kamerę w mojej komórce i sam lubię kręcić filmiki dobrej jakości. Mam też fajne pomysły na nowe i oryginalne filmiki więc uważam, że mam ogromne szanse żeby takie konkursy sms wygrywać i to bez apelacyjnie. Nie boję się konkurencji, która nie powinna stanowic dla mnie wielkiego zagrożenia z powodu tego, że zostawiam w mojej pracy ogromną ilość pracy i energii.

Szkoda w ogóle o tym mi gadac bo cały czas kręcę filmiki i jest to dla mnie ogromna frajda, która pozwala mi na poprawę samopoczucia oraz poszerza moje horyzonty i światopogląd. Słucham czasem nawet trochę rad innych, bardziej doświadczonych, ale jednak sam wiem co mam robić najlepiej i trzymam się swoich zasad.

Ostatnio chcę się zająć promocją filmów i muzyki na Youtube i pomyślałem żeby zrobić sobie taki kanał jak ten https://www.youtube.com/user/NDiTVBand

Dodaj komentarz