Konkursy promujące katalog stron

Jedną z najlepszych i najbardziej skutecznych w krótkim czasie metod promocji są konkursy. Tylko to musza być konkursy robione z głową i najlepiej żeby nagrodami w nich były pieniądze. Jeśli te konkursy będą tak atrakcyjne to możemy być pewni, że odniesiemy sukces nawet, gdy będa to konkursy promujące katalog stron.

Wbrew pozorom katalogi stron to jedne z najtrudniejszych stron do wypromowania w internecie. Jest ich nieskończona chyba ilość i każdy próbuje być jak najwyżej w rankingach, aby mieć jak najwięcej wpisów i rejestracji stron. Wiem cos o tym bo mam kilka dobrych katalogów jednak żaden nie jest nawet w tak zwanym top 20 i ledwo udaje mi się wbic do pierwszej pięćdziesiątki. Jest tutaj o co walczyc bo każdy szanujący się katalog stron (Rejestracjastron.pl) internetowych ma już płatne wpisy, a wiadomo, że im więcej odwiedzin tym więcej pieniędzy z rejestracji.

W takich konkursach można także fundowac różne gadżety jako nagrody bo to także jest atrakcja i zachęca do odwiedzania strony. Trzeba także jako promocje dawać czasem darmowe wpisy, tak aby budowała się tam baza danych jak największa, która także wcześniej czy później sprawi, że będziemy mieli jeszcze więcej odwiedzin, a co za tym idzie wpływów zarówno z reklam jak i z opłat za rozpatrzenie wpisów.

Dodaj komentarz