Konkursy na miss

Wiele młodziutkich dziewczynek to marzycielki i mają takie myśli żeby kiedyć wygrywac konkursy na miss. Zaczynają na szkolnych imprezach i chcą zwyciężać jako miss nastolatek, a później chcą zdobywać najwyższe laury i mieć na wyciągnięcie ręki konkursy na miss polski.

Coraz bardziej popularne w internecie stają się także konkursy na miss całego internetu i na tym także niektórzy próbują robic interesy. Dziewczyny to tak jak wspomniałem powyżej są marzycielki i łatwo im namieszać w głowie, a takie coś jak konkursy na miss (Missnet.pl) całkiem mogą psychikę małolaty uszkodzić. Niejedna z nich czuje swoja szansę i jest gotowa zrobic wszystko, aby osiągnąc swój cel którym jest założenie korony najpiękniejszej Polki lub po prostu miss internetu.

Jeden z moich portali także jest na to gotowy żeby organizowac konkursy na prawdziwe miss i mam nadzieję zarabiac na tym pieniądze w systemie płatności sms. Chciałbym żeby ten projekt wypalił bo wydałem na to sporo kasy, a samo opatentowanie kosztowało mnie zarówno dużo pieniędzy jak i pracy oraz czasu. Będa tam tez ładne dziewczyny, a dla nich prezenty, promocje i nagrody.

Dodaj komentarz