Konkursy mam talent za prezenty i nagrody

Dzisiaj w telewizji TVN w programie porannym, prowadzonym przez Kingę Rusin wystąpiłą jurorka programu mam talent Małgorzata Foremniak. Opowiadała o tym co ją w tym reality show kręci i o wzruszeniach jakie wywołują w niej niektórzy uczestnicy programu. Oczywiście ważne tam są też konkursy w mam talent za które są prezenty i wysokie nagrody do wygrania.

Niestety kompletnie nie rozumiem formuły tego programu mam talent (Gadulek.pl) ani jego potwornej popularności. Raz tylko zerknąłem jak leciało mam talent w telewizji i stwierdziłem, że to kompletna bzdura i show zupełnie na siłę bez ładu i składu. Tak naprawdę nawet całe sławne jury jest tam sztuczne i nie ma nic naturalnego w ich zachowaniu. Widać, że robią dobra minę do złej gry bo za to im płacą, ale tak naprawdę sami sobie zdają sprawę, że to kompletna popelina.

Jak dla mnie to wszystkie te reality show to tandetne programy dla hołoty spragnionej wrażeń, a najlepiej takich tanich bo ambitniejsze to mają za słabą oglądalność. Postanowiłem kompletnie bojkotować takie marne produkcje i na pewno nie będę oglądał tego nędznego mam talent. Wolę w tym czasie poczytać dobrą książkę lub iść z żoną do kina na dobry film bo to całe mam talent nie dość , że nie robi na mnie wrażenia to jeszcze aż mnie odrzuca i wręcz obraża wartości, które sobą reprezentuję.

Dodaj komentarz