Konkursy i sport

Sport to zdrowie i z tym stwierdzeniem nikt chyba nigdy nie będzie polemizował. Sport dla przyjemności oraz sport dla zysku lub konkursy sportowe to często dwie inne sprawy i w tym drugim wypadku powyzsze powiedzenie nie zawsze się sprawdza.

Wszystko jest fajnie jesli trenujemy sport i sprawia nam to przyjemność oraz gdy czujemy, że poprawia to nasze zdrowie oraz samopoczucie. Jednak gdy zaczyna się nie zdrowa rywalizacja oraz konkursy to wtedy okazuje się, że sport (Sportforum.pl) może zaszkodzic naszemu zdrowiu. Nie mówię nawet o takich sprawach jak środki dopingowe bo to już jest naprawde skrajnośc ale o tym, gdy zaczynamy przesadzac z treningiem i zbyt mocno eksploatujemy swój organizm.

Sport musi być tylko i wyłącznie środkiem do lepszego zdrowia, a nie sposobem na zarabianie pieniędzy i promocję bo wtedy zatracamy to co najwazniejsze w tym temacie i nie sprawia nam to już takiej przyjemności jak na samym początku treningów. Uprawiajmy sport z głową i nie myślmy o pieniądzach bo wtedy nie osiągniemy w nim za wiele.

1 thought on “Konkursy i sport”

  1. Pingback: Konkursy sportowe « Super konkursy i promocje internetowe

Dodaj komentarz