Konkursy i nagrody za darmowe gry na telefon

Zajmuję się tworzeniem różnego rodzaju stron internetowych. Do tego dochodzi także kwestia wszystkiego co się wiąże z promocją oraz reklamą tych stron w internecie. Dlatego staram się także organizować konkursy, które pomagają w rozkręcaniu tych serwisów. Dla przykłądu zorganizowałem fajną zabawe na forum z darmowymi grami na telefony komnórkowe.

Fundowałem konkursy i nagrody za darmowe gry na telefon (Sefun.pl). Na pewno jest to dość szybka i w pierwszej fazie skuteczna metoda promocji. Takie konkursy zachęcają do tego, aby ludzie tworzyli lub wynajdowali darmowe gry na telefon komórkowy. Nasze komórki są coraz lepsze i mocniejsze więc sa tam także coraz bardziej skomplikowne i atrakcyjne gry. Najnowsze modele telefonó komórkowych obsługują juz gry porównywalne do tych jakie sa teraz na najlepszych konsolach gier.

Nie sa to jakieś wyssane z palca informacje tylko sprawdzone i wiadome dla wszystkich, którzy się tym interesują. Dobrze po za tym , że istnieją darmowe gry na komórkę bo po co płacić za coś co może nam ktoś zrobić za darmo. Dlatego takich młodych ambitnych twórców należy promować i dla nich są właśnie przewidziane moje konkursy.

Dodaj komentarz