Konkursy i nagrody na rock forum

Trzeba wziąć się na nowo do pracy i porządnie zacząć promować moje stare i lekko zaniedbane forum dla fanów muzyki rock. Na szczęście nie jest w tak tragicznym stanie jak można się było spodziewać po takim czasie mojej nieobecności na nim. Teraz zacznę robić ciekawe konkursy i nagrody na rock forum.

Widzę, że jest tam spora grupa chętnych osób, które chcą pomóc w prowadzeniu i sami się proszą żeby zrobić im rangi moderatorów oraz administratorów. Wielu z nich nawet na oczy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę, ale czuję, że są to sympatyczne osoby, które chcą tworzyć rock (Rockowisko.pl) forum razem ze mną i będzie im to sprawiało przyjemność. Forum muzyczne na pewno cieszy się dużą popularnością i to pomimo tego, żę jest ich bardzo dużo i że każdy admin myśli, że jego rock forum jest najlepsze. Dla mnie wyznacznikiem tego czy forum jest dobre czy złe to jest ilość osób, które codziennie odwiedza portal.

Ja chcę żeby na moje rock forum każdego dnia wchodziło kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Wtedy będę naprawdę zadowolony, ale i tak nie spocznę na laurach tylko cały czas będę zajmował się promocją rock forum tak , aby kiedyś miało także jakąś dużą wartość jeśli zechciałbym je sprzedać. Dodam, że forum ma bardzo fajną domenę i można wręcz powiedzieć, żę jest to kultowa nazwa. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie będzie mi chciał tej domeny odebrać bo rzeczywiście jest charakterystyczna i może mieć sporo wartość nie tylko ze względu na ilość wejść, ale na hostorię, która jest z nią związana.

Dodaj komentarz