Jak wygrywać konkursy na filmy erotyczne

Uwielbiam gry internetowe i wiem już nawet jak wygrywać konkursy na filmy erotyczne. Poniżej jest kilka rad, które warto zastosować jeśli chcemy intensywniej pracować, a co za tym idzie wygrywać konkursy na filmy erotyczne:
1. Sen. Nocny odpoczynek to najważniejszy kosmetyk. Śpij tyle ile potrzebuje twój organizm, by rano obudzić się wypoczętą i pełną energii (około 6-8 godzin). Zasypiaj przed północą – o tej porze najaktywniej pracują komórki skóry, które dzielą się i odnawiają. Wieczorem wycisz się, pomyśl o przyjemnych rzeczach, które cię spotkały (sen powinien być spokojny). Warto pamiętać, że gdy mało śpisz to tyjesz. W organizmie wzrasta poziom kortyzolu, a on spowalnia przemianę materii.

2. Zielona herbata. 3-4 szklanki naparu herbaty (sypanej) wypite dziennie, działa niczym bomba odmładzająca – zawiera silny utleniacz. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami (przyspieszają powstawanie zmarszczek) i nowotworami. Super przydatna , gdy kręcimy  filmy erotyczne z polskimi aktorkami nago (Dziewczyny.org.pl).
3. Lampka czerwonego wina wytrawnego lub półwytrawnego wypita do obiadu czy kolacji, dostarcza witamin A, z grupy B, C, PP, E oraz polifenoli neutralizujących wolne rodniki.
4. Olej z pestek winogron tłoczony na zimno. Olej ten pełen witamin dodawaj do sałatek i surówek i jedz je 3 razy dziennie. Pomoże, gdy wymyślasz filmy erotyczne.
5. Nie objadaj się słodyczami. Naukowcy udowodnili, że nadmiar cukru przyspiesza powstawanie zmarszczek. Drobinki cukru przyklejają się do włókien kolagenu i usztywniają je, wówczas skóra traci sprężystość. pamiętaj, gdy chcesz wygrywać konkursy na filmy erotyczne.
6. Ogranicz picie kawy. Czarna kawa zawiera kofeinę, która wypłukuje magnez i wapń oraz zuboża organizm o potas, a to osłabia skórę. Możesz pić 1-3 filiżanek dziennie i nie później niż 3 godziny przed snem.

Dodaj komentarz