Gry i ksążki w promocji

Siedziałam przed komputerem mimo później pory. Szukałam książki, która była mi potrzebna do napisania pracy. Sprawdzałęm różne promocje. Jednak zamiast poświęcić się tylko szukaniu ja wędrowałam po różnych stronach. Postanowiłam sprawdzić, czy rapidshare ma w swych zasobach najnowszą grę. Przez przypadek trafiłem tez na stronę poker agnieszki rylik. Tak z ciekawości chciałam sprawdzić jaka ona jest.

Nie byłam specjalną fanką, ale czasem zdarzało mi się grać w różne gry i także czasem w pokera. Tą chciałam zobaczyć tylko dlatego, że w jej poprzednią wersję grałam często z moim bratem. On z pewnością kupi sobie oryginalną w sklepie, a ja nie miałam takich zbędnych funduszy. Zresztą i tak nie miałabym kiedy grać, więc nie widzę sensu wydawania pieniędzy na taką grę. Samej gry nie mogłam znaleźć, ale udało mi się odszukać kilka mp3 z najnowszej wersji.

W międzyczasie parę razy mignęła mi strona poker agnieszka rylik (Pokerman.pl). Ściągałam mp3 i gry po kolei, a potem przesłuchiwałam i nawet nie wiem, kiedy zrobiło się rano. Zamiast iść spać, musiałam lecieć na uczelnię.  Wyglądałam bardzo niekorzystnie. Ze zmęczenia zapomniała wyłączyć komputera i zabrać go ze sobą. Przypomniało mi się o nim dopiero, kiedy koleżanka zapytała mnie, czy mam nasz referat. Musiałam biec do domu po mój laptop. Kto by pomyślał, że jeszcze kiedyś przez gry nie prześpię nocy.

Dodaj komentarz