Gadżety i prezenty za darmowe mp3

Z myślą o utalentowanych  młodych twórcach muzyki rozpoczynami cykl promocji muzycznych na forum. Rozdamy lub rozlosujemy gadżety i prezenty za darmowe mp3. Każdy ma równe szanse jeśli oczywiście się zgłosi i dostarczy darmowe mp3 na forum. Rzecz jasna liczą się tylko te darmowe mp3, które sa jego autorstwa bo inne od razu kasujemy i są dyskwalifikowane.

Jeśli chodzi o gadżety i prezenty za darmowe mp3 to będzie w czym wybierać. Najprostsze to oczywiście wyróżnienie i lepsza ranga na forum muzycznym z darmową muzyką klubową (Club-nation.eu). Przewidujemy także nagrody o większej wartości materialnej. Jednak te nie materialne tez cieszą się dużym powodzeniem bo to duży prestiż być na przykłąd vipe lub przyjaciel tak potęznego forum muzycznego. Mamy też odtwarzacze mp3 do muzyki oraz różne ciekawe płyty zarówno cd, dvd jak i te winylowe.

Każdy producent muzyki doceni te nagrody i weźmie udział w konkursach ogłaszanych na łamach naszego portalu. My promujemy darmowe mp3 i czekamy na prawdziwe talenty, które chcą się nam i nie tylko nam zaprezentować. Wyłapujemy najlepszych i potem staramy się kreowac ich karierę na odpowiednie tory tak , aby byli sławni. Zapraszamy także do wspólpracy innych niezaleznych wykonawców i razem nagrywamy darmowe mp3 na potrzeby serwisu społecznośiowego.

Dodaj komentarz