Gadżety i prezenty na portalu boks

Znam co najmniej kilkadziesiąt osób, które kochają boks ponad wszystko na świecie. To prawdziwi fanatycy tego sportu i wiedzą o nim chyba wszystko. Nie dość, że trenują boks to jeszcze oglądają wszystkie bieżące walki bokserskie oraz te , które przeszły do kanonu bokserskiego rzemiosła. Wielu z nich ma także czas na to żeby udzielać się na forach bokserskich oraz tworzyć prawdziwe portale sportowe. Dlatego pomyślałem sobie żeby fundować takie gadżety i prezenty na portalu boks.

Skoro są to ludzie, którzy cały swój czas poświęcają żeby poszerzać swoją wiedzę w tym temacie i dzielić się z nią innymi to warto o nich dbać i fundować im nagrody oraz prezenty. Boks (Boxing.pl) to cudowny sport i sam go kocham od wielu lat. Można nawet śmiało stwierdzić, że byłem jednym z pierwszych osób, które założyły portal bokserski i pisały o tym sporcie w internecie.

Miałem jako jeden z pierwszych własny portal bokserski i w tamtych czasach boks był dla mnie wszystkim. Dzisiaj też oglądam ten sport, ale nie mam już tyle czasu i pasji żeby o nim ciągle pisać i prowadzić portal. Dlatego staram się wspierać tych, którzy coś ciągle tobią dla fanów boksu i organizuję im gadżety oraz prezenty.

Dodaj komentarz