Fajna bielizna na prezenty

Zwariować można z tymi babami. W domu mam je trzy. Żona i dwie córki. Kobiety zawsze dbają o porządek i moje również. Wszędzie jest czysto, wszystko aż lśni. Każdy pokój, kąt i miejsce w domu jest czyste. Mam z nimi o tyle spokój, że je kręci fajna bielizna na prezenty. Tylko doprowadza mnie do szału ich bielizna bo podobnie, jak porządek, to jest wszędzie, niby pochowana. No tak, prawda, ale co otworzę szafkę to ona jest.

Stringi, figi i tym podobne. No w dzisiejszych czasach to niby normalne i wszędzie dookoła pełno tego. Idzie się do hipermarketu i są od wyboru do koloru. W galeriach specjalne sklepy, i w blokowych sklepikach też. Ja wiem, że kobiety są bardzo ważne w naszym życiu i bardzo pomagają nam, biednym, nieporadnym, mężczyznom. Ale po co im tyle tego? Wszędzie ta ich fajna bielizna (Erotiko.pl). To chyba nawet nie jest wygodne.

Ja rozumiem majtki, ale staniki to muszą uwierać. One mają druty, a raczej fiszbiny. Moja żona tak to chyba nazywa. Kosztuje to majątek, a zasłania piękno, bo w końcu biust kobiecy to dzieło sztuki. Ja wiem przyzwoitość i inne kwestie moralne. Sam jestem ojcem, więc może nie powinienem tak mówić, ale na usprawiedliwienie dodam, że nie o wdzięki mych córek, a żony mi chodzi. No, ale chyba nie mam co narzekać tylko muszę się przyzwyczaić, że tak już musi być. Bielizna jest tak wazna dla nich i lubią ją dostawac na prezenty.

Dodaj komentarz