Konkurs na ozdoby komunijne – nowe idee i pomysły

Jako że ostatnio organizowaliśmy konkurs na dekoracje ślubne i cieszył się on sporym zainteresowaniem. Tym razem postanowiliśmy zorganizować analogiczny konkurs na dekoracje komunijne. Otóż konkurs ten będzie standardową konkursową zabawą – będziemy wybierać najciekawsze i najlepsze dekoracje komunijne.

http://www.sweetdecor.pl/category/17,dekoracje-komunijne

Prace będzie można nadsyłać do 7 czerwca. Oczywiście przesyłamy zdjęcia a nie same dekoracje komunijne. Zdjęcie powinno obrazować całość dekoracji.

Konkurs będzie posiadał 3 kategorie: Pierwsza i zarazem główna kategoria to dekoracje komunijne lokalu/restauracji. Drugą kategorią będą “Dekoracje komunijne w domu” oraz trzecią a zarazem ostatnią kategorią będą dekoracje komunijne stołu.

Sędziowie będą oceniać przede wszystkim pomysłowość i oryginalność  dekoracji oraz jakość ich wykonania w stopniu w jakim umożliwi to nadesłane zdjęcie.

Konkurs na najlepsze dekoracje komunijne będzie funkcjonował podobnie jak ten na dekoracje ślubne z pewnymi zmianami regulaminu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o przeczytanie regulaminu i polecamy również poradnik jakie elementy powinny zawierać dekoracje komunijne.

Dodaj komentarz