Cenne nagrody za ogłoszenia

Wybraliśmy się z rodziną na wczasy, nigdy nie spędzaliśmy urlopu w ten sposób, raczej wolimy wypoczynek aktywny. Mogłem na wczasach potestować różne cenne nagrody jakie zdobyłem za różne ogłoszenia. Chodzenie po górach, jachty, surfing czy kajaki. Trochę się bałam ze nie będzie nam się podobało i po tygodniu zanudzimy się na śmierć. Myliłam się ośrodek wczasowy był dość dobrze zorganizowany, codziennie starano się zapewnić wczasowiczom inne rozrywki.

Znalazłem nawet cenne ogłoszenia w tym temacie. Jednego dnia była to fajna wyprawa kajakowa, innego jazda konna. Ci, którzy lubią rożnego rodzaju gry sportowe walczyli w turnieju piłki siatkowej. Dopingowaliśmy znajomych z domku obok. Wieczorami można było obejrzeć w malutkiej Sali kinowej niezłe filmy niektóre to nowości wiec nie trzeba było odkurzać staroci, które się oglądało po kilka razy. W czasie dwutygodniowego turnusu nie nudziliśmy się i mimo ze się tego obawiałam po tygodniu nie wyjechaliśmy do domu.

Sprawdzaliśmy ogłoszenia (Supertarg.pl) organizatorów bo wieczorami były dyskoteki, muzyka leciała i dla starszych i dla młodszych. Wiec każdy mógł dla siebie cos znaleźć. Jednym słowem wczasy były bardzo udane. Wypoczęliśmy i wybawiliśmy sie i wróciliśmy zadowoleni mamy sporo nowych znajomych z chętnie i w przyszłym roku się umówimy się na wczasy z tym ze może w innym miejscy by zwiedzić inne miejsca.

Dodaj komentarz