Cenne nagrody za bajki dla dorosłych

Coraz lepiej idzie mi z moim projektem w którym tworzymy bajki dla dorosłych. To taka zorganizowana akcja wśród moich kolegów polegająca na tym, że wymyślamy scenariusze oraz ciekawe dialogi, a potem tworzymy ciekawe animacje na tej podstawie. Fundujemy sobie także nawzajem cenne nagrody za bajki dla dorosłych.  Chcemy żeby były to oryginalne pomysły i takie, których jeszcze nigdzie indziej nie było.

Co prawda nie jest łatwo zmontować taką ekipę pasjonatów, którzy tym żyją i cały czas wymyślają nowe scenariusze oraz dialogi, które potem wplatamy w nasze animacje i bajki dla dorosłych (Lodynakiju.pl). Te nagrody są dośc cenne i dlatego nam tak fajnie idzie ta twórczość. Nasze filmiki i bajko dla dorosłych zaczynają podbijać polski internet i coraz więcej ludzi chce to oglądać. Słyszałem nawet ostatni opinię, że bajka pod tytułem “Czarny mundurek” jest już kultową produkcją i kolejne pokolenia małolatów oglądają to z zapartym tchem.

Co prawda nie jest to bajka dla dzieci bo przesycona jest wulgaryzmami i brutalnymi scenami, ale tak się skłąda, że najchętniej oglada to młodzież. Nasza specjalność to bajki dla dorosłych i nie będzie my robić bajek dla dzieci. Co najwyżej możemy dla zysku lub utrzymania całego studia robić reklamy i spoty reklamowe za naprawde dużą kasę. Nie będziemy brać tanich i drobnych zleceń tylko porządne i dobrze płatne produkcje tak żeby mieć kasę i za nią tworzyć bajki dla dorosłych coraz to lepsze i bardziej skomplikowane.

Dodaj komentarz