Cenne nagrody na forum ciąża

Chciałbym poruszyć temat stoczni szczecińskiej. Jak wiadomo wszystkim stocznia która istnieje jako społka akcyjna od roku 1991 przez rade ministrów została spinana na straty i wszyscy stoczniowcy z przerażeniem wyczekiwali dnia kiedy ogłoszą upadłość stoczni. Nic nie było by dziwnego, gdyby nie to że stocznia szczecińska jako jedna z nielicznych jest dochodowa.

Zamiar polityków był taki zamknięcie stoczni szczecińskiej miało uratować stocznie gdańską, oczywiście stocznia gdańska wcale nie jest dochodowa i przynosi non stop straty jednak ze względu na premiera Tuska i Lecha Wałęsy, którzy to pochodzą z tego miasta usilnie starali się o przetrwanie stoczni. Ten fakt mnie bardzo zmartwił, gdyż aktualnie jestem w szczecinie i widzę ile firm bezpośrednio lub pośrednio współpracują ze stocznią zamkniecie stoczni oznacza dla nich bankructwo. Podobno w miejsce stoczni ma powstać port – mam nadzieje ze władza uratuje biedny szczecin, który od lat boryka się z biedą. Kończąc temat stoczni pochwalę się, że ostatnio moja dziewczyna wygrała cenne nagrody na forum o ciąży.

Nie wiem czemu ona cały czas tam przesiaduje na tym forum bo przecież nam na razie nie w głowie ciąża naturalna lub metodą in vitro (Rodzinko.pl). Ona twierdzi, że woli wcześniej wiedzieć wszystko o ciąży, a ponadto są tam świetne konkursy i fajne nagrody do wygrania. Ja też mam swoje ulubione fora internetowe jednak pierwsze słyszę, że istnieje coś takiego jak własnie forum ciąża. No cóż pewnie to dobrze, że takie portale powstają ja jednak wolę żeby moja dziewczyna tam nie zaglądała bo jeszcze sobie coś w głowie uroi i dopiero będe miał problem. Ciąża to coś co planuję najwcześniej za dziesięc lat więc teraz póki co chcę żebyśmy korzystali z życia ile się da.

1 thought on “Cenne nagrody na forum ciąża”

  1. Pingback: Ciąża i konkursy na forum « Super konkursy i promocje internetowe

Dodaj komentarz