Cenne nagrody dla fotomodelki

Denerwuje mnie ostatnio jedna rzecz, mianowicie chodzi o ludzi którzy pracowali lub pracują w jakiś lokalnych telewizjach i uważają siebie za gwiazdy. Przykładem morze być jakaś tam Frytkowska, uczestniczka big brothera, która po zalewdwie kilku dniach bycia w obcym miejscu obserwowana przez milionów polaków wlazła z jakims napalonym pseudo cwaniakiem z furą golf II do wanny uprawiając ostry seks.

Wydawało jej się chyba, że należą się jej jakieś cenne nagrody jak dla fotomodelki (Fotomodelki.warszawa.pl).  Odzew napalonej publiczności był ogromny notowania big brothera na giełdzie podskoczyly o 20%. Jednak to jedyna zasługa osoby która w ogole nie ma pojęcia o showbiznesie i myśli, że jest znana jak prawdziwe fotomodelki. Uważała się za nr.1 w polsce, teraz gdy świat już o niej zapomniał ona pojawia się na różnego typiu portalach plotkarskich pisząc artykuły sama o sobie które podobnie jak ten nie trzymają sie kupy.

Osoby które publicznie się linczują tylko poto by być na serwisach www są dla mnie niczym najgorsze koszmary ze snu. Co więcej sprawia im przyjemność czytanie komentarz na swój temat które dla większości mogły by się okazać obraźliwe. Dlaczego tak się dzieje ? Myśle ze nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie i będe musiał zakończyć ten artykuł bez odpowiedzi.

Dodaj komentarz