BZWBK24 – bankowość mobilna

BZ WBK od 15 września udostępnia swoim klientom bankowość mobilną na pięć najpopularniejszych platform, do których zaliczają się: Android, BlackBerry, iPhone, Symbian oraz Windows Mobile, dzięki czemu klienci mają dostęp do swoich pieniędzy za pośrednictwem systemu bankowości internetowej niemalże na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Warto dodać, że z bankowości mobilnej każdego dnia korzysta tysiące osób. Jest to metoda niezwykle wygodna. W każdym miejscu bowiem, za pośrednictwem telefonu komórkowego można mieć bowiem dostęp do swojego konta, sprawdzać historię transakcji, stan konta, robić przelewy.

Bank oczywiście zadał o to, żeby strona internetowa była lekka. Bankowość mobilna BZ WBK wyróżnia się na tle innych banków, z uwagi na większą dostępność. W Polsce jest to bardzo popularny bank i ma znakomite opinie w internecie o banku zachodnim bzwbk (Polbanki.pl) w internecie oraz wśród klientów korporacyjnych. Warto podkreślić, że klient dzięki bankowości mobilnej może wykonywać wszystkie czynności w systemie bankowości internetowej, czyli prócz wymienionych już wyżej, także założyć lokatę, sprawdzić aktualny kurs walut, skontaktować się z doradcą czy zmienić kod PIN.

Dodaj komentarz